Забава

ФОТО: Најлудите фустани во историјата на Греми наградите

By  | 

Доколку мислите дека светот на лудите облеки почнал со Лејди Гага, се лажете! Прочепкавме во историјата на доделувањето на Греми наградите и пронајдовме толку откачени фустани, што не знаевме дали да се смееме или… да премолчиме.
Од голиот задник на Мадона, до збунувачкиот Мини-Маус костим на Ени Ленокс, ова се најлудите фустани во историјата на Греми наградите:


(Лепотица.мк)

превземено

You must be logged in to post a comment Login

Остави коментар

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com